Trans-Mila przeprowadzki transport przewóz mebli Kraków

Oferujemy usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie Krakowa i okolic. To co nas wyróżnia to punktualność, sumienność, rzetelność wykonywanej pracy co przekłada się na bezstresową usługę. Posiadamy odpowiedni sprzęt do zabezpieczeń jak i meblowozy przystosowane do przewozu mienia klienta. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje państwowe i prywatne. Kontakt: tel. 790305670 e-mail: trans-mila@o2.pl

Drukarnia Kraków, Ulotki Kraków, Druk plakatów, Drukowanie plakatów Kraków

Jeśli zamierzasz zwiększyć dochód swojego przedsiębiorstwa, pozyskać nowych klientów oraz poprawić zdanie o swoim biznesie to efektywnym wyjściem jest druk ulotek reklamowych lub innych materiałów reklamowych takich jak foldery czy plakaty. Jako nowoczesna drukarnia offsetowa ze sporym doświadczeniem w branży możemy zaproponować pełną obsługę poligraficzną, obejmującą wszelkie usługi związane z projektem, przygotowaniem materiałów do druku oraz przede wszystkim wydruk. Oferujemy ekspresowe czasy realizacji zleceń, niskie ceny, profesjonalnych pracowników oraz gotowość do pomocy przy każdym, nawet najmniejszym problemie. Wykonujemy zamówienia głównie dla przedsiębiorców z Krakowa i okolic, ale posiadamy także całe grono klientów z innych miast Polski i również z zagranicy. Możemy śmiało stwierdzić, że tanie ulotki to nasza misja, gdyż zajmujemy się tym od lat i robimy to wyjątkowo dobrze. Naprawdę zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy zawsze do pełnej dyspozycji i z chęcią doradzimy.

Gabinet psychologa w Katowicach

Czy wiesz, iż zaburzenia snu mają bardzo znaczący wpływ na Twój stan umysłowy. Problem ten bardzo często wynika z kłopotów natury psychologicznej. Tym sposobem powstaje błędne koło, które jak najprędzej musisz przerwać. Jeśli masz problemy ze snem i nie czujesz się komfortowo sam ze sobą to wybierz wizytę u psychologa. Gabinet psychologiczny to miejsce w którym świadczona jest pomoc nie tylko ludziom którzy cierpią na zaburzenia snu, ale dodatkowo wielu pozostałym, potrzebującym Pacjentom. Zgłoś się na wizytę, a psycholog pomoże Ci rozwikłać Twoje problemy, z którymi związane są zaburzenia snu.

Osoby z Krakowa i okolic serdecznie zapraszamy do nowo-otwartego gabinetu psychologa w Krakowie.

Balustrady w Krakowie

Stal nierdzewna to stal, która jest w pełni odporna na korozję. Dzięki temu ma identyczne właściwości jak stal czarna i nie jest potrzebne używanie podkładu antykorozyjnego. Stal nierdzewna jest niepodatna na warunki atmosferyczne, jak też na tworzywa które są znane w środowisku agresywnym. Plusem tej stali jest również to, że ma naprawdę duży połysk. Znaczną popularnością cieszą się poręcze ze stali nierdzewnej. Przedsiębiorstwo, które się tym zajmuje to inox-pro.pl. Ich najważniejsza działalność to właśnie produkowanie i montowanie balustrad, barierek oraz ogrodzeń ze stali nierdzewnej. Ponadto firma ta produkuje balustrady szklane oraz balustrady i poręcze drewniane.