Litery podświetlane

Litery podświetlane

Litery z plexi to obecnie dominująca forma reklamy wizualnej stosowana na polskich ulicach jednakże w pytaniach niezwykle często zdarza się kilka pomyłek związanych z poprawnym poznaniem odmiany litery podświetlanej.

Nie są to urządzenia wielce skomplikowane dlatego też rozwiązaniem jest poznać kilka specyficznych cech aby właściwie rozpoznać z jaką grupą reklamy mamy do czynienia lub o jaki zadajemy pytanie.

Rodzaje Liter reklamowych:

Litery podświetlane z plexi w którym bok czyli rama to zwykle płytka z pleksy o wymiarze 8 lub 10 cm ukształtowany typowo pod produkowanie tego rodzaju reklam. W tym rozwiązaniu podświetla się front na którym stosuje się wydruk lub litery cięte z plotera.

Litery podświetlane z plexigdzie właściwą częścią jest front i boki z wyginanej pod kątem prostym płyty DIBOND lub DILITE w której wycinane frezarką jest logo czyli część podświetlona. Litera podświetlana ten prócz frontu czyli kształtu z płyty kompozytowej zbudowany jest też z części tylnej na :których montowane jest źródło światła. Nasza firma stosuje zawsze do tego rodzaju liter podświetlanych źródło światła LED. W tym rozwiązaniu podświetlona jest tylko otwór frezowany. Cały front nie świeci.

Litery 3D z plexi gdzie przód i boki zrobione są z pojedynczego kawałka giętej plexi opalizowanej 3 mm, i tyłu reklamy na których zamontowane jest źródło podświetlenia. W tym rozwiązaniu świeci przód i boki litery, nietypowym rozwiązaniem jest zastosowanie w tym rozwiązaniu folii typ stoplight na licu i bokach.

Nasza firma jest producentem liter podświetlanych każdego z wyżej opisanych rodzajów.


Ocena: 4,5/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Formoteka
  • Adres: Długa 3 05-220 Zielonka

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.31461239999999, Długość geograficzna: 21.155012499999998

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 08.05.2017 21:21:06)
  • yahoo: 43 (ostatnio: 15.06.2017 20:48:25)

Podlinkuj wpis:
Tagi , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *